Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Luca

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Luca

Në rivierën italiane, një lidhje e pazakontë por e fortë miqësore ndodh mes një njeriu dhe një përbindëshi detar i maskuar si njeri.

Titulli origjinal: Luca
Filmi fillon: 17.06.2021
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: ITA, USA/2021
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Regjisori: Enrico Casarosa
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Në rivierën italiane, një lidhje e pazakontë por e fortë miqësore ndodh mes një njeriu dhe një përbindëshi detar i maskuar si njeri.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu