Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Love Again

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Love Again

Një grua e re përpiqet të lehtësojë dhimbjen e vdekjes së të fejuarit të saj duke dërguar mesazhe romantike në numrin e tij të vjetër të celularit dhe krijon një lidhje me burrin të cilit i e mban numrin e tij.

Titulli origjinal: Love Again
Filmi fillon: 18.05.2023
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Romancë, Dramë, Komedi
Aktorë: Sam Heughan, Priyanka Chopra Jonas, Russell Tovey, Celia Imrie, Céline Dion, Lydia West
Regjisori: Jim Strouse
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grua e re përpiqet të lehtësojë dhimbjen e vdekjes së të fejuarit të saj duke dërguar mesazhe romantike në numrin e tij të vjetër të celularit dhe krijon një lidhje me burrin të cilit i e mban numrin e tij.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu