Long Shot

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Long Shot

Kur Fred Flarsky ribashkohet me fiksimin e tij të parë, një prej femrave më influencuese në botë, Charlotte Field, ai e magjeps atë. Teksa ajo përgatitet për të konkuruar për Presidente, Charlotte punëson Fredin si shkruesin e fjalimeve të saj dhe këtu nisin debatet mes tyre.

Titulli origjinal: Long Shot
Filmi fillon: 02.05.2019
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Charlize Theron, Seth Rogen, O’Shea Jackson Jr., Andy Serkis, June Diane Raphael
Regjisori: Jonathan Levine
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur Fred Flarsky ribashkohet me fiksimin e tij të parë, një prej femrave më influencuese në botë, Charlotte Field, ai e magjeps atë. Teksa ajo përgatitet për të konkuruar për Presidente, Charlotte punëson Fredin si shkruesin e fjalimeve të saj dhe këtu nisin debatet mes tyre.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu