Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Lassie a new adventure

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Lassie a new adventure

Titulli origjinal: Lassie - Ein neues Abenteuer
Filmi fillon: 25.01.2024
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: DEU/2022
Lloji: Aventure, Familjar
Aktorë: Nico Marischka, Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Annette Frier, Anna Lucia Gualano
Regjisori: Hanno Olderdissen
Distributori: Taramount
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Protagonistja e qenve Collie, Lassie, heton zhdukjet misterioze të disa qenve të origjinës, me ndihmën e mikut më të mirë Flo dhe shokëve të rinj Henri, Kleo dhe Pippa e vogël, një Jack Russell Terrier.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu