Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

King Richard

King Richard

Një vështrim se si superyjet e tenisit Venus dhe Serena Williams u bënë ata që janë pas stërvitjes nga babai i tyre Richard Williams.

Titulli origjinal: King Richard
Filmi fillon: 18.11.2021
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Biografi, Dramë,
Aktorë: Will Smith, Demi Singleton, Saniyya Sidney, Jon Bernthal, Aunjanue Ellis
Regjisori: Reinaldo Marcus Green
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vështrim se si superyjet e tenisit Venus dhe Serena Williams u bënë ata që janë pas stërvitjes nga babai i tyre Richard Williams.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu