Jurassic World: Fallen Kingdom

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Jurassic World: Fallen Kingdom

Kur vullkani i ishullit shpërthen, Owen dhe Claire fillojnë rrugëtimin për të shpëtuar dinosaurët e mbetur nga kjo ngjarje katastrofike.

Titulli origjinal: Jurassic World: Fallen Kingdom
Filmi fillon: 07.06.2018
Zgjatja e filmit: 130 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong
Regjisori: Juan Antonio Bayona
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur vullkani i ishullit shpërthen, Owen dhe Claire fillojnë rrugëtimin për të shpëtuar dinosaurët e mbetur nga kjo ngjarje katastrofike.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

, 16.07.2018

Salla 8 Vipa Qips__ Film palidhje ma palidhje maa....