Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Jurassic World: Dominion

Jurassic World: Dominion

Katër vite pas shkatërrimit të Isla Nublar, dinosaurët tani jetojnë - bëjnë gjueti - së bashku me njerëzit në të gjithë botën. Ky ekuilibër i brishtë do të riformësojë të ardhmen dhe do të përcaktojë, një herë e përgjithmonë, nëse qeniet njerëzore do të mbeten grabitqarët kulminantë në një planet që ata tani ndajnë me krijesat më të frikshme të historisë në një epokë të re.

Titulli origjinal: Jurassic World: Dominion
Filmi fillon: 09.06.2022
Zgjatja e filmit: 146 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Bryce Dallas Howard, Daniella Pineda, Chris Pratt, Sam Neill, Jeff Goldblum
Regjisori: Colin Trevorrow
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu