Hotel Transylvania 3

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Hotel Transylvania 3

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika.

Titulli origjinal: Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Filmi fillon: 12.07.2018
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Animacion, Komedi
Aktorë: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky
Regjisori: Genndy Tartakovsky
Distributori: Continental film
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha e Mavis të luajë rolin e prindit të kujdesshëm, duke mbajtur Erikën larg babait të saj. Ata se dinë se Erika, kjo dashuri "shumë e bukur për të qenë e vërtetë" është në fakt një pasardhëse e Abraham van Helsing, një armiku të lashtë të Drakulës dhe gjithë përbindëshave të tjerë.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

, 16.07.2018

error code 913

Ky film per thmi