Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Halloween Kills

Halloween Kills

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode vazhdon në kapitullin tjetër emocionues të serisë së Halloween.

Titulli origjinal: Halloween Kills
Filmi fillon: 14.10.2021
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Jamie Lee Curtis, Anthony Michael Hall, Judy Greer, Kyle Richards, Omar J. Dorsey
Regjisori: David Gordon Green
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode vazhdon në kapitullin tjetër emocionues të serisë së Halloween.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu