Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Halloween Ends

Halloween Ends

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit të ekskluzivitetit.

Titulli origjinal: Halloween Ends
Filmi fillon: 13.10.2022
Zgjatja e filmit: 111 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, James Jude Courtney, Will Patton, Rohan Campbell, Kyle Richards
Regjisori: David Gordon Green
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit të ekskluzivitetit.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu