Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Titulli origjinal: Guardians of the Galaxy Vol. 3
Filmi fillon: 04.05.2023
Zgjatja e filmit: Guardians of the Galaxy Vol. 3 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Komedi, Aventure
Aktorë: Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Dave Bautista, Elizabeth Debicki, Karen Gillan
Regjisori: James Gunn
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu