Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Great White

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Great White

Një fluturim i mbushur me argëtim për në një ishull të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerët kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata bllokohen në një gomone, 100 milje nga bregu, me peshkaqenë që hanë njerëz gjithandej rreth tyre.

Titulli origjinal: Great White
Filmi fillon: 22.07.2021
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: AUS/2021
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Katrina Bowden, Aaron Jakubenko, Kimie Tsukakoshi
Regjisori: Martin Wilson
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një fluturim i mbushur me argëtim për në një ishull të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerët kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata bllokohen në një gomone, 100 milje nga bregu, me peshkaqenë që hanë njerëz gjithandej rreth tyre.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu