Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Gran Turismo

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Gran Turismo

Bazuar në historinë e vërtetë të pabesueshme, frymëzuese të një ekipi të pafuqishëm - një lojtar i vështirë, i klasës punëtore, një ish-pilot i dështuar i makinave garash dhe një drejtuesi idealist i motorsportit - të cilët rrezikojnë të gjitha për të marrë sportin më elitar në botë.

Titulli origjinal: Gran Turismo
Filmi fillon: 24.08.2023
Zgjatja e filmit: 135 Minuta
Shteti/Viti: JPN, USA/2023
Lloji: Aksion, Aventure, Dramë
Aktorë: Orlando Bloom, David Harbour, Djimon Hounsou, Geri Halliwell-Horner, Archie Madekwe
Regjisori: Neill Blomkamp
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bazuar në historinë e vërtetë të pabesueshme, frymëzuese të një ekipi të pafuqishëm - një lojtar i vështirë, i klasës punëtore, një ish-pilot i dështuar i makinave garash dhe një drejtuesi idealist i motorsportit - të cilët rrezikojnë të gjitha për të marrë sportin më elitar në botë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu