Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Godzilla vs. Kong

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Godzilla vs. Kong

Kapitulli tjetër epik në "Monsterverse, vë dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave kundër njëri-tjetrit - Godzilla i frikshëm dhe Kong i fuqishëm - me njerëzimin të zënë në ekuilibër.

Titulli origjinal: Godzilla vs. Kong
Filmi fillon: 25.03.2021
Zgjatja e filmit: 113 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Eiza González, Rebecca Hall, Jessica Henwick
Regjisori: Adam Wingard
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Kapitulli tjetër epik në "Monsterverse, vë dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave kundër njëri-tjetrit - Godzilla i frikshëm dhe Kong i fuqishëm - me njerëzimin të zënë në ekuilibër.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu