Godzilla: King of the Monsters

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Godzilla: King of the Monsters

Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri me tre koka, Mbretin Ghidorah.

Titulli origjinal: Godzilla: King of the Monsters
Filmi fillon: 30.05.2019
Zgjatja e filmit: 131 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Fantazi, Aksion, Aventure
Aktorë: Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Ken Watanabe
Regjisori: Michael Dougherty
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri me tre koka, Mbretin Ghidorah.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu