Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Ghostbusters: Afterlife

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ghostbusters: Afterlife

Titulli origjinal: Ghostbusters: Afterlife
Filmi fillon: 25.11.2021
Zgjatja e filmit: 124 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Komedi, Krim
Aktorë: Paul Rudd, Finn Wolfhard, Sigourney Weaver, Bill Murray, Carrie Coon
Regjisori: Jason Reitman
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një nënë beqare dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë lidhjen e tyre me kapësit origjinal të fantazmave dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu