Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Fast X

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fast X

Dom Toretto dhe familja e tij janë në shënjestër të djalit hakmarrës të mbretit të drogës Hernan Reyes.

Titulli origjinal: Fast X
Filmi fillon: 17.05.2023
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Jason Momoa, Rita Moreno
Regjisori: Louis Leterrier
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dom Toretto dhe familja e tij janë në shënjestër të djalit hakmarrës të mbretit të drogës Hernan Reyes.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu