Fantastic Beasts - The Crimes of Grindelwald

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fantastic Beasts - The Crimes of Grindelwald

Pjesa e dytë e serive "Fantastic Beasts " që zhvillohet në "Wizarding World" të krijuar nga J.K. Rowling me aventurat e "Magji-zoologjistit" Newt Scamander.

Titulli origjinal: Fantastic Beasts - The Crimes of Grindelwald
Filmi fillon: 15.11.2018
Zgjatja e filmit: 134 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2018
Lloji: Fantazi, Aventure
Aktorë: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol
Regjisori: David Yates
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Pjesa e dytë e serive "Fantastic Beasts " që zhvillohet në "Wizarding World" të krijuar nga J.K. Rowling me aventurat e "Magji-zoologjistit" Newt Scamander.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Dion5, 16.11.2018

Fantastic Beasts - The Crimes of Grindelwald

Filmi mua mu dukej shum i mir ishte fantastik. Por perveq filmit ishin dhe efektet 3D she efektet zanore. qe e benin me interesant , me fantastik.