Escape Room

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Escape Room

Gjashtë të huaj gjejnë veten në rrethana jashtë kontrollit të tyre dhe duhet të përdorin aftësitë e tyre për të mbijetuar.

Titulli origjinal: Escape Room
Filmi fillon: 07.02.2019
Zgjatja e filmit: 99 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Fantazi, Triller
Aktorë: Deborah Ann Woll, Tyler Labine, Taylor Russell
Regjisori: Adam Robitel
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjashtë të huaj gjejnë veten në rrethana jashtë kontrollit të tyre dhe duhet të përdorin aftësitë e tyre për të mbijetuar.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu