Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Një hajdut simpatik dhe një grup aventurierësh të pamundur nisin një kërkim epike për të tërhequr një relike të humbur, por gjërat shkojnë keq në mënyrë të rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar.

Titulli origjinal: Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
Filmi fillon: 30.03.2023
Zgjatja e filmit: 134 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aventure, Aksion
Aktorë: Chris Pine, Justice Smith, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Sophia Lillis
Regjisori: John Francis Daley, Jonathan Goldstein
Distributori: Constantin Film MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një hajdut simpatik dhe një grup aventurierësh të pamundur nisin një kërkim epike për të tërhequr një relike të humbur, por gjërat shkojnë keq në mënyrë të rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu