Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Downton Abbey

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Downton Abbey

Saga e vazhdueshme e familjes Crawley dhe shërbëtorëve që punojnë për ta në fshat anglez në fillim të shekullit të 20-të.

Titulli origjinal: Downton Abbey
Filmi fillon: 12.09.2019
Zgjatja e filmit: 122 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2019
Lloji: Dramë
Aktorë: Maggie Smith, Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Laura Carmichael
Regjisori: Michael Engler
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Saga e vazhdueshme e familjes Crawley dhe shërbëtorëve që punojnë për ta në fshat anglez në fillim të shekullit të 20-të.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu