Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Dora and the Lost City of Gold

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dora and the Lost City of Gold

Dora, një eksploruese adoleshente drejton shokët e saj drejt një aventure për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas një qyteti prej ari të humbur.

Titulli origjinal: Dora and the Lost City of Gold
Filmi fillon: 22.08.2019
Shteti/Viti: AUS, USA/2019
Lloji: Aventure, Familjar
Aktorë: Isabela Moner, Eugenio Derbez, Michael Peña, Eva Longoria, Danny Trejo, Benicio del Toro
Regjisori: James Bobin
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dora, një eksploruese adoleshente drejton shokët e saj drejt një aventure për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas një qyteti prej ari të humbur.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu