Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Dogtanian and the Three Muskehounds

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Dogtanian and the Three Muskehounds

Dogtanian është një shpatar i ri që ëndërron të bashkohet me Muskehounds legjendar. Pasi të provojë aftësitë e tij dhe të fitojë besimin e tyre, ai dhe Muskehounds duhet të mbrojnë Mbretin nga komploti sekret i kardinalit të lig Richelieu për të kapur pushtetin.

Titulli origjinal: D'Artacán y los tres Mosqueperros
Filmi fillon: 23.02.2023
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: ESP/2021
Lloji: Animacion, Familjar
Aktorë: Miguel Angel Perez, Eduardo Jover, Gloria Cámara
Regjisori: Toni Garcia, Stephen Hughes
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dogtanian është një shpatar i ri që ëndërron të bashkohet me Muskehounds legjendar. Pasi të provojë aftësitë e tij dhe të fitojë besimin e tyre, ai dhe Muskehounds duhet të mbrojnë Mbretin nga komploti sekret i kardinalit të lig Richelieu për të kapur pushtetin.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu