Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar që hap derën e multiversit, duke përfshirë një version alternativ të tij, kërcënimi i të cilit për njerëzimin është shumë i madh për forcat e kombinuara të Strange, Wong dhe Wanda Maximoff.

Titulli origjinal: Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Filmi fillon: 04.05.2022
Zgjatja e filmit: 126 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor
Regjisori: Sam Raimi
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar që hap derën e multiversit, duke përfshirë një version alternativ të tij, kërcënimi i të cilit për njerëzimin është shumë i madh për forcat e kombinuara të Strange, Wong dhe Wanda Maximoff.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu