Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Devotion

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Devotion

Një dyshe pilotësh luftarakë të marinës amerikane rrezikojnë jetën e tyre gjatë Luftës Koreane dhe bëhen ndër "krahët" më të famshëm të Marinës.

Titulli origjinal: Devotion
Filmi fillon: 29.12.2022
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Dramë, Film lufte
Aktorë: Jonathan Majors, Glen Powell, Serinda Swan, Thomas Sadoski, Joseph Cross, Emily Brinks, Spencer Neville, Daren Kagasoff
Regjisori: J.D. Dillard
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një dyshe pilotësh luftarakë të marinës amerikane rrezikojnë jetën e tyre gjatë Luftës Koreane dhe bëhen ndër "krahët" më të famshëm të Marinës.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu