Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training

Titulli origjinal: Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba: To the Hashira Training
Filmi fillon: 22.02.2024
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: JPN/2024
Lloji: Anime
Regjisori: Haruo Sotozaki
Distributori: Constantin Film MKD
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Tanjiro i nënshtrohet trajnimit rigoroz me Stone Hashira, Himejima, në përpjekjen e tij për t'u bërë Hashira. Ndërkohë, Muzan vazhdon të kërkojë Nezukon dhe Ubuyashikin.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu