Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Creed 3

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Creed 3

Adonis ka lulëzuar si në karrierën e tij ashtu edhe në jetën familjare, por kur një mik i fëmijërisë dhe ish-boksier i famshëm rikthehet në jetën e tij, përballja mes tyre është më shumë se një ndeshje.

Titulli origjinal: Creed III
Filmi fillon: 02.03.2023
Zgjatja e filmit: 113 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Dramë,
Aktorë: Tessa Thompson, Jonathan Majors, Michael B. Jordan, Florian Munteanu, Wood Harris
Regjisori: Michael B. Jordan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Adonis ka lulëzuar si në karrierën e tij ashtu edhe në jetën familjare, por kur një mik i fëmijërisë dhe ish-boksier i famshëm rikthehet në jetën e tij, përballja mes tyre është më shumë se një ndeshje.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu