Crawl

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Crawl

Një vajze e re, teksa përpiqet të shpëtojë të atin gjatë një uragani të kategorisë 5, e gjen veten të bllokuar në një shtëpi të përmbytur dhe i duhet të luftojë kundër aligatorëve për jetën e saj.

Titulli origjinal: Crawl
Filmi fillon: 11.07.2019
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Horror, Aksion, Triller
Aktorë: Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson
Regjisori: Alexandre Aja
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vajze e re, teksa përpiqet të shpëtojë të atin gjatë një uragani të kategorisë 5, e gjen veten të bllokuar në një shtëpi të përmbytur dhe i duhet të luftojë kundër aligatorëve për jetën e saj.

Programi i filmit

Cineplexx Prishtina
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu