Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Countdown

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Countdown

Kur një infermiere shkarkon në telefon një aplikacion që pretendon të parashikojë kohën kur një person do të vdesë, zbulon se ka vetëm tre ditë të mbetura për të jetuar. Me minutat që kalojnë dhe një figurë që e perndjek, ajo duhet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar përpara se t'i mbarojë koha.

Titulli origjinal: Countdown
Filmi fillon: 05.12.2019
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Elizabeth Lail, Tichina Arnold, Peter Facinelli, Jordan Calloway, Talitha Eliana Bateman
Regjisori: Justin Dec
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një infermiere shkarkon në telefon një aplikacion që pretendon të parashikojë kohën kur një person do të vdesë, zbulon se ka vetëm tre ditë të mbetura për të jetuar. Me minutat që kalojnë dhe një figurë që e perndjek, ajo duhet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar përpara se t'i mbarojë koha.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu