Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Cocaine Bear

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Cocaine Bear

Një grup i çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh mblidhen në një pyll të Gjeorgjisë, ku një ari i zi 500 paund shkon në një tërbim vrastar pasi gëlltit kokainë pa dashje.

Titulli origjinal: Cocaine Bear
Filmi fillon: 23.02.2023
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Triller
Aktorë: Ray Liotta, Keri Russell, Alden Ehrenreich, Margo Martindale, Kristofer Hivju
Regjisori: Elizabeth Banks
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grup i çuditshëm policësh, kriminelësh, turistësh dhe adoleshentësh mblidhen në një pyll të Gjeorgjisë, ku një ari i zi 500 paund shkon në një tërbim vrastar pasi gëlltit kokainë pa dashje.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu