Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Ndjek një hero të ri të lindur gjysmë pule dhe gjysmë lepur. I etur për t'u përshtatur dhe për t'u ndjerë i dashur, pavarësisht nga dallimet e tij, ai është i fiksuar pas aventurave, pavarësisht ngathtësisë së tij.

Titulli origjinal: Chickenhare and the Hamster of Darkness
Filmi fillon: 14.07.2022
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: BEL, FRA/2022
Lloji: Animacion, Komedi
Regjisori: Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Të gjitha moshat

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Ndjek një hero të ri të lindur gjysmë pule dhe gjysmë lepur. I etur për t'u përshtatur dhe për t'u ndjerë i dashur, pavarësisht nga dallimet e tij, ai është i fiksuar pas aventurave, pavarësisht ngathtësisë së tij.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu