Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Chaos Walking

Chaos Walking

Dy shokë të pazakontë fillojnë një aventurë të rrezikshme nëpër tokën e një planeti të pashkelur ndërsa përpiqen të shpëtojnë nga një realitet i rrezikshëm dhe çorientues, ku të gjitha mendimet e brendshme shihen dhe dëgjohen nga të gjithë.

Titulli origjinal: Chaos Walking
Filmi fillon: 03.06.2021
Zgjatja e filmit: 109 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen, Nick Jonas, David Oyelowo
Regjisori: Doug Liman
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dy shokë të pazakontë fillojnë një aventurë të rrezikshme nëpër tokën e një planeti të pashkelur ndërsa përpiqen të shpëtojnë nga një realitet i rrezikshëm dhe çorientues, ku të gjitha mendimet e brendshme shihen dhe dëgjohen nga të gjithë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu