Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Black Adam

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Black Adam

Gati 5,000 vite pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Black Adami (Johnson) lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.

Titulli origjinal: Black Adam
Filmi fillon: 20.10.2022
Zgjatja e filmit: 124 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Fantazi, Fantazi
Aktorë: Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Quintessa Swindell, Sarah Shahi, Aldis Hodge
Regjisori: Jaume Collet-Serra
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gati 5,000 vite pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Black Adami (Johnson) lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu