Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Benden Ne Olur

Benden Ne Olur

Historia e një gruaje të guximshme që kalon një pjesë të jetës së saj me pyetjen, çfarë mund të bëj?, dhe befason në çdo rresht.

Titulli origjinal: Benden Ne Olur
Filmi fillon: 06.05.2022
Zgjatja e filmit: 114 Minuta
Shteti/Viti: TUR/2021
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Elçin Afacan, Cem Belevi
Regjisori: Murat Şenöy
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e një gruaje të guximshme që kalon një pjesë të jetës së saj me pyetjen, çfarë mund të bëj?, dhe befason në çdo rresht.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu