Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

BEAUTIFUL WEDDING

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

BEAUTIFUL WEDDING

Titulli origjinal: Beautiful Wedding
Filmi fillon: 25.01.2024
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2024
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Dylan Sprouse, Virginia Gardner, Rob Estes, Génesis Estévez, Libe Barer, Austin North, Neil Bishop
Regjisori: Roger Kumble
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Filmi ndjek Abby dhe Travis, të cilët pas një nate të çmendur në Las Vegas, zbulojnë se janë të martuar. Ata shkojnë në Meksikë për një muaj mjalti me miqtë dhe familjen.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu