Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Beast

Beast

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan masiv që synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar kulminant.

Titulli origjinal: Beast
Filmi fillon: 25.08.2022
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: IND/2022
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Vijay, Pooja Hegde, Yogi Babu
Regjisori: Nelson
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan masiv që synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar kulminant.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu