Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Barb and Star Go to Vista Del Mar

Mikeshat e pëjetshme Barb dhe Star fillojnë aventurën e një jete të tërë kur vendosin të largohen nga qyteti i tyre i vogël Midwestern për herë të parë - ndonjëherë.

Titulli origjinal: Barb and Star go to Vista del Mar
Filmi fillon: 29.04.2021
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan, Damon Wayans Jr.
Regjisori: Josh Greenbaum
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Mikeshat e pëjetshme Barb dhe Star fillojnë aventurën e një jete të tërë kur vendosin të largohen nga qyteti i tyre i vogël Midwestern për herë të parë - ndonjëherë.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu