Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Bad Boys for Life

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Bad Boys for Life

Marcus Burnett tani është një inspektor policie dhe Mike Lowery është në një krizë të jetës së mesme. Ata bashkohen përsëri kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit ata vranë, u premton atyre një bonus të rëndësishëm.

Titulli origjinal: Bad Boys for Life
Filmi fillon: 16.01.2020
Zgjatja e filmit: 124 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Komedi
Aktorë: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton
Regjisori: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Distributori: Continental film
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Marcus Burnett tani është një inspektor policie dhe Mike Lowery është në një krizë të jetës së mesme. Ata bashkohen përsëri kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit ata vranë, u premton atyre një bonus të rëndësishëm.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu