Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Avengers: Endgame

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Avengers: Endgame

Pas ngjarjeve shkatërruese të Avengers: Infinity War (2018), universi është në rrënoja. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers mblidhen edhe një herë për të rregulluar veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

Titulli origjinal: Avengers: Endgame
Filmi fillon: 25.04.2019
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Chris Hemsworth, Chris Evans, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Rudd
Regjisori: Anthony Russo, Joe Russo
Distributori: Taramount
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas ngjarjeve shkatërruese të Avengers: Infinity War (2018), universi është në rrënoja. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers mblidhen edhe një herë për të rregulluar veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu