Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Ava

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ava

Një vrasëse bëhet shënjestër për vdekje nga organizata e saj e "black ops" pasi vuri në dyshim urdhrat dhe prishi protokollin.

Titulli origjinal: Ava
Filmi fillon: 18.02.2021
Zgjatja e filmit: 96 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Krim
Aktorë: Jessica Chastain, Colin Farrell, Geena Davis, John Malkovich
Regjisori: Tate Taylor
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vrasëse bëhet shënjestër për vdekje nga organizata e saj e "black ops" pasi vuri në dyshim urdhrat dhe prishi protokollin.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu