Aquaman

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Trego të gjithë vlerësimet
Aquaman

Arthur Curry mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantidës dhe duhet të ecë përpara për të udhëhequr popullin e tij dhe për të qenë një hero i botës.

Titulli origjinal: Aquaman
Filmi fillon: 13.12.2018
Zgjatja e filmit: 143 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman
Regjisori: James Wan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Arthur Curry mëson se ai është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantidës dhe duhet të ecë përpara për të udhëhequr popullin e tij dhe për të qenë një hero i botës.

Programi i filmit

Cineplexx Prishtina
E SHTUNë
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Trego të gjithë vlerësimet

, 15.12.2018

Aquaman

Film "Aquaman" je jedan od najboljih DC-evih filmova ikad. Pun je akcije, jako je napet, neočekivane stvari se događaju, ...

, 16.12.2018

Nije ispunio sva moja očekivanja ali je odličan film , efekti su odlični, šteta je jedino što cineplexx nema sluha pa 3d verziju ne pušta u dvorani 5, a dvorana 1 je premala za 3d jer već doma imamo tako velike televizore :) :)

, 21.12.2018

Kad čitam komenatre i ocjene ...dajte molin vas...

Ovo je komentar za osobe poviše 14 godna... Flm je u rangu crne pantere..Dosta je kompjuteriziran, preporučujen max4d, malo dosadan i predvidiv, nije najgori marvel, al se očekivalo više...ocjena 6 je realna, ako ćemo usporediti s ostalim marvelovim...