Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

Titulli origjinal: Aquaman and the Lost Kingdom
Filmi fillon: 21.12.2023
Zgjatja e filmit: 115 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Fantazi, Aventure, Fantazi
Aktorë: Jason Momoa, Ben Affleck, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Jani Zhao
Regjisori: James Wan
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Vlerësim:

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Ligës së Drejtësisë, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së tij. Orm planifikon të arratiset nga burgu i tij në Atlante.

Programi i filmit

Mund të blihen në kinema ose përmes aplikacionit CineplexxKS Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx-ks.euNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu