Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

An Officer and a Spy

An Officer and a Spy

Në 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhëti dhe dënohet me burgim të përjetshëm në ishullin e Djallit.

Titulli origjinal: J'accuse
Filmi fillon: 22.10.2020
Zgjatja e filmit: 132 Minuta
Shteti/Viti: FRA, ITA/2019
Lloji: Dramë
Aktorë: Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric, Damien Bonnard
Regjisori: Roman Polanski
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhëti dhe dënohet me burgim të përjetshëm në ishullin e Djallit.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu