Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Alone

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Alone

Kur një shpërthim virusi godet, Aidan barrikadon veten brenda banesës së tij dhe fillon të racionojë ushqimin. Me hapësirën e tij të pushtuar nga të infektuar, dhe me botën duke u zhytur në kaos, ai mbetet plotësisht i vetëm duke luftuar për jetën e tij.

Titulli origjinal: Alone
Filmi fillon: 01.04.2021
Zgjatja e filmit: 92 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Tyler Posey, Summer Spiro, Donald Sutherland
Regjisori: Johnny Martin
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një shpërthim virusi godet, Aidan barrikadon veten brenda banesës së tij dhe fillon të racionojë ushqimin. Me hapësirën e tij të pushtuar nga të infektuar, dhe me botën duke u zhytur në kaos, ai mbetet plotësisht i vetëm duke luftuar për jetën e tij.

Programi i filmit

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu