Alita: Battle Angel

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Alita: Battle Angel

Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.

Titulli origjinal: Alita: Battle Angel
Filmi fillon: 14.02.2019
Zgjatja e filmit: 122 Minuta
Shteti/Viti: ARG, CAN, USA/2018
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali
Regjisori: Robert Rodriguez
Distributori: MCF MKD
Vlerësim: Mbi 13 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu