Për "Jurassic World: Fallen Kingdom" do të dhurojmë bileta FALAS!

08.06.2018
price game
Përgjigjuni saktë në pyetje dhe fitoni bileta për filmin "Jurassic World: Fallen Kingdom"

Kur vullkani i ishullit shpërthen, Owen dhe Claire fillojnë rrugëtimin për të shpëtuar dinosaurët e mbetur nga kjo ngjarje katastrofike..

Kuizi ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuizit do të kontaktohen përmes e-mailit me datën 15 qershor në orën 17:00.

Për të marë pjesë në llotari ju duhet të jeni të kyçur në webfaqen tonë.