Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Për "Halloween" do të dhurojmë bileta FALAS!

30.10.2018
price game
Përgjigjuni saktë në pyetje dhe fitoni bileta për filmin "Halloween"

Laurie Strode vjen në konfrontimin e saj të fundit me Michael Myers, figurën e maskuar që e ka përndjekur që kur ajo i shpëtoi vrasjes së tij në natën e Halloween..

Kuizi ju jep mundësinë të fitoni dy bileta falas. Fituesit e kuizit do të kontaktohen përmes e-mailit me datën 6 nëntor.

Për të marë pjesë në llotari ju duhet të jeni të kyçur në webfaqen tonë.