Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Halloween në Cineplexx

Cineplexx organizon event për Halloween me filmat Halloween Ends, Smile, Prey for the Devil dhe Kthetrat e Shqiponjës me çmim special për vetëm 3€. Gjatë natës do të ketë shumë aktivitete, dhe dekorime për t'ju përshtatur natyrës së Halloween.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Halloween Ends

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit të ekskluzivitetit.

Halloween Ends

Kthetrat e shqiponjës

Kaosi pas rënies të komunizmit i ka hapur dyert një lufte të përgjakshme civile. Matia, vetëm një adoleshent, ngacmohet nga shokët e tij. Në përpjekje për të shpëtuar, ai fshihet brenda një bunkeri të braktisur. Në atë ndërtesë drithëruese, Matia do të jetë i pari që do të zbulojë diçka të frikshme dhe të paimagjinueshme që do të ndryshojë gjithë jetën e tij.

Kthetrat e shqiponjës

Prey for the Devil

Një murgeshë përgatitet të kryejë një ekzorcizëm dhe del ballë për ballë me një forcë demonike me lidhje misterioze me të kaluarën e saj.

Prey for the Devil

Smile

Pasi dëshmoi një incident të çuditshëm, traumatik që përfshin një pacient, Dr. Rose Cotter fillon të përjetojë dukuri të frikshme që ajo nuk mund t'i shpjegojë. Rose duhet të përballet me të kaluarën e saj shqetësuese në mënyrë që të mbijetojë dhe t'i shpëtojë realitetit të saj të ri të frikshëm.

Smile