Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Ditëlindja e Cineplexx

12 DHJETOR

Cineplexx po i bën 5 vjet, e ditëlindjen po e feston me të gjitha biletat për 2,00€ , për të gjithë biletat 2D dhe 3D përfshirë dhe ulëset VIP.

Biletat në shitje

Clifford the Big Red Dog

Dashuria e një vajzës të re për një qenush të vogël të quajtur Clifford e bën qenin të rritet në një madhësi gjigande.

Clifford the Big Red Dog

Ghostbusters: Afterlife

House of Gucci

Duke përfshirë tre dekada dashurie, tradhtie, dekadence, hakmarrjeje dhe në fund të fundit vrasje, ne shohim se çfarë do të thotë një emër, çfarë ia vlen dhe sa larg do të shkojë një familje për kontroll.

House of Gucci

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Vendosur në vitin 1998, kjo histori e origjinës eksploron sekretet e rezidencës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccoon.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Zgjoi

Filmi pëcjellë Fahrijen e cila është në kërkim të burrit të saj të humbur gjatë luftës në Kosovë. Ajo fillon një biznes bujqësor për ta siguruar mbijetësën e familjes së saj në një ambient tradicional patriarkal ku ambicia e saj për t’u zhvilluar nuk shihet me sy të mirë. Punët bujqësore fillojnë t’i ecin mbarë pos bletëve që janë shumë kaotike dhe agresive ndaj saj. Në rrugëtimin e saj për ta gjetur paqen me bletët, ajo fillon ta gjejë edhe paqen me veten për të jetuar në një situatë të re për të.

Zgjoi