Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

 • Cineplexx Prishtina
 • Cineplexx Prizren

Misbehaviour - Ladies Night

22 tetor, ora 18:00

Me 22 tetor organizojmë eventin Ladies Night me filmin Misbehaviour.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Me 5 dhjetor organizojmë eventin Ladies Night me filmin Last Christmas.
Për të pranishmit do të ketë edhe shpërblime si:

3x Gift Cards në vlerë prej 100€ nga XYZ
2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Brows by Fjolla
2x Byzylykë me rruazë në vlerë prej 80€ nga Pandora
5x dhurata me produkte nga Sellma
4x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 150€ nga Iliria Dent
3x Tretmane Hyaluronic në vlerë prej 60€ nga Tea Ten
50x Dhurata nga Oliver Weber
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Yamamay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Armani Exchange
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tom Tailor
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tamaris
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Sportina
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Orsay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Parfois
5x Anëtarësi 1 vjeçare në FiveStar

Ju mirëpresim!

Misbehaviour

Një grup grash nxjerrin një plan për të prishur konkursin e bukurisë Miss World 1970 në Londër.

Misbehaviour

Në bashkëpunim me

 1. 1x Fustan në vlerë prej 1650€ nga Blerina Kllokoqi Rugova Couture
 2. 5x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 120€ nga Dent Mex
 3. 4x Syze Vogue dhe RayBan nga Optika Simon
 4. 2x Microblading në vlerë prej 200€ nga BROWS BY - Fjolla
 5. 3x Vathë në vlerë prej 74€ nga Oliver Weber Prishtinë
 6. 3x Çanta nga Obag
 7. 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Anderr Atelie
 8. 2x Ora dore nga EMO
 9. 5x Anëtarësi 1 vjeçare në Fivestar Fitness
 10. 3x Lash Extensions nga Angel
 11. 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex Kosova
 12. 8x Shërbime në vlerë prej 20€ nga Dream Nails
 13. 5x Gift Cards në vlerë prej 30€ nga Loris Parfumes